stim / TLV / produkty / zawory regulacyjne...

Prezentujemy wielofunkcyjne oraz bardzo dokładne zawory regulacyjne do pary wodnej których podstawą jest zawór redukcyjny. Zawory mogą być używane do różnych typów regulacji, w połączeniu z regulatorem mikroprocesorowym.
Zawory regulacyjne oraz regulatory automatycznie utrzymują wartości docelowe ciśnienia, temperatury itp. które mają być regulowane..

• Max. ciśnienie pracy: 0.8 - 25 barg
• Max. temperatura pracy: 0 - 220


Subkategorie

Wielofunkcyjne zawory regulacyjne z wbudowanym separatorem oraz odwadniaczem


Prezentujemy automatyczne wielofunkcyjne zawory regulacyjne składające się się z pilotowego zaworu regulacyjnego z wbudowanym separatorem oraz odwadniaczem, by po stronie wylotowej otrzymać parę suchą. Wraz z niezawodnym regulatorem firmy TLV zawory utrzymują wartości docelowe ciśnienia, temperatury itp. które mają być regulowane.

Prezentujemy automatyczne wielofunkcyjne zawory regulacyjne składające się się z pilotowego zaworu regulacyjnego. Wraz z niezawodnym regulatorem firmy TLV zawory utrzymują wartości docelowe ciśnienia, temperatury itp. które mają być regulowane.
Control Valves
Prezentujemy elektropneumatyczny zawór regulacyjny z wbudowanym separatorem i odwadniaczem, dla procesów parowych oraz zawory bez dodatkowego wyposażenia do ogólnego użytku. Prezentujemy również regulatory temperatury bezpośredniego działania głównie do aplikacji parowych.
Surplussing Valves for Steam
Zawory regulacyjne bezpośredniego działania do stabilizacji ciśnienia wejściowego pary wodnej. Zwane czasami jako „zawory upustowe”
Controllers
Prezentujemy rożne typy regulatorów, które mogą być używane wspólnie z wielofunkcyjnymi zaworami lub ze standardowymi zaworami regulacyjnymi. W szczególności wielofunkcyjne regulatory serii SC/SP-F70 są zaprojektowane do współpracy z wielofunkcyjnymi zaworami serii MC

 • Przejdź do szczegółów realizacji Katalog on-line
  Temat: Filtroseparator SF1
  Korzyści: sucha i czysta para
 • szkolenia Szkolenia
  Temat: zalety odwodnienia
  Medium: para
 • animacje Animacje
  zapoznaj się z szegółami działania
  urządzeń firmy TLV
specjaiści
Kompleksowa usługa doradczo-handlowa Dzięki najplepszym specjalistom na rynku: doradzimy i znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. więcej